Ortaklık Programı

Müşterileriniz zaten bunu yapıyor.

Kullanıcılar doğum günü, yeni eve taşınma, evlilik, nişan ya da doğum gibi her türlü hediye sebebinde birleşerek hediye alıyorlar. Bir e-ticaret platformu olarak, tüm süreci kaçırmayın. GrupHediye plug-in ile kullanıcıların sosyal ağlarına erişip grup olarak hediye almalarına imkan verebilirsiniz. GrupHediye plug-in ürün detay sayfanıza çok kolay bir şekilde entegre edilebilirsiniz.

GrupHediye Plug-in ile:

Ortalama satış tutarınızı dolayısıyla gelirinizi arttırın. Hediye maliyeti arkadaşlar, aile ya da iş arkadaşları arasında paylaşılmış olacağından kullanıcılara daha yüksek tutarda ürünlerin satışını yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu sayede ortalama sepet tutarınızı yükseltirsiniz.

Kullanıcılarınızın sosyal ağlarına entegre olun ve markanızın viral yayılımını sağlayın. Bir GrupHediye'ye sosyal ağlardan 5 ila 40 arasında katılımcı davet edilir. Bu sayede marka ve ürününüz hiç reklam harcaması yapmadan viral olarak yayılır ve size trafik olarak geri döner.

Müşteri sadakati ve memnuniyetini artırın. Sürekli zorlaşan ekonomik koşullarda yeni müşteri kazanmak ve mevcut müşterileri memnun etmek için birçok yeni yol arıyorsunuz. GrupHediye uygulaması müşterilerinize beraber hediye alma tecrübesini sunarak hem yeni kullanıcı kazanmanıza hem de mevcut kullanıcılarınıza daha fazla seçenek sunmanıza imkan verir.

Yeni pazarlama ve tanıtım olanakları.

Arkadaş davet ile en iyi reklamı ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. GrupHediye doğum günü, düğün, bebek, mezuniyet, tatil, ve benzeri hediye sebepleri için pazarlama ve tanıtım olanakları sağlar! Aynı zamanda kişinin arkadaşlarını sosyal ağlardan davet etmesi ile markanız için viral olarak artan bir reklam yayılımı sağlanır.

GrupHediye Plug-in, 3 adımda kolayca uygulanabilir:

GrupHediye butonunun ürün detay sayfasında nerede yer alacağını seçin,

Size özel hazırlanmış plug-in kodunuzu belirlediğiniz sayfanıza yerleştirin,

GrupHediye sayesinde etkileşimdeki hızlı artışı izleyin,

Anahtar Özellikler

Grup Ödeme - hedefe ulaşılana kadar akıllı ödeme sistemi hediye için para toplamaya yardımcı olur ve tutarlar herkesten güvenle tahsil edilir.

Sosyal Kanallar - Facebook ve Twitter dahil en önemli sosyal kanallardan kolayca katılımcı davet edebilir ve daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

E-Posta adres defterleri ile %100 entegrasyon - Gmail, Hotmail, Yahoo, Outlook ve benzeri onlarca e-posta sağlayıcısı ile %100 entegrasyon sayesinde e-posta kontak listelerinize kolayca davet gönderebilirsiniz.

Grup Ödeme Nedir?

Grup organizatörü, grup ödeme işlevini kullanarak her kişi için payına düşen katkı payını toplar. Katılımcılar kredi kartı/banka kartı ya da PayPal hesabı ile katkıda bulunabilirler. Grup tamamlandığı zaman organizatör ya da hediye sahibi GrupHediye için toplanan katılım tutarları ile, sitenizden satın alma işlemini gerçekleştiriler.

Müşterilerinize en iyi GrupHediye deneyimi oluşturmak için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız. Lütfen bu formu doldurun. Ayrıntıları ve şartları görüşmek size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Copyright © 2011 Netgrup A.Ş.
Man

Anlamadığın bir şey,
karşılaştığın bir sorun,
ya da bir fikrin varsa,
Çekinme, bize bildir.

Anlamadığın bir şey, karşılaştığın bir sorun ya da bir fikrin varsa çekinme bize bildir.

Girl

İletin başarıyla gönderildi. Teşekkürler.