Sık Sorulan Sorular

1. GrupHediye Nedir?
a. GrupHediye nedir?
GrupHediye, arkadaşlar ve aile arasında bütçeleri birleştirilerek bir kişiye hediye satın almayı sosyal platformlara taşımış yenilikçi bir hediye verme platformudur.
2. Üyelik
a. GrupHediye.com'a üyelik ücretli midir?
GrupHediye.com üyeliği tamamen ücretsizdir.
b. Nasıl üye olabilirim?
GrupHediye.com'a üye olmak için ana sayfamızda bulunan "Üye Ol" seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurman yeterlidir.
c. Üyeliğimi sosyal ağlar ile bağla ne anlama gelmektedir ?
GrupHediye'ye üye olduktan sonra üyelik bilgilerini sosyal ağların ile bağlayabilir bu sayede Facebook login, Google login gibi araçlar ile de GrupHediye.com'a giriş yapabilirsin.
d. Üyeliğimi sosyal ağlar ile bağlamanın avantajları nedir?
Sosyal ağlarla bağlanarak GrupHediye sahibini ve davetlileri çok daha kolay seçebilirsin. Aynı zamanda sosyal medyanın tüm mesajlaşma nimetlerinden de faydalanabilirsin.
e. Sosyal ağlar ile yapılan bağlantılarda alınan bilgiler ne yapılıyor?
Bu bilgiler, bir GrupHediye'yi daha hızlı kurman için kullanılmaktadır. Kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
f. Şifremi nasıl değiştirebilirim?
"Hesabım" bölümündeki "Üyelik Bilgilerim" sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsin.
g. Şifremi unuttum, nasıl öğrenebilirim?
Ana sayfamızda bulunan "Giriş Yap" bölümünden "Şifremi unuttum" alanına tıkladığında e-mail adresine şifre yenileme linkin gönderilecektir.
h. Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
"Hesabım" bölümündeki "Üyelik Bilgilerim" sekmesini kullanarak üyeliğini iptal edebilirsin.
3. GrupHediye Nasıl Kurulur?
a. GrupHediye nasıl kurulur?
GrupHediye'yi sadece bir kişi kurar ve o kişi GrupHediye'nin yöneticisi/organizatörü olur. GrupHediye kurmak için 4 adım vardır. Grubu kuran kişi (organizatör) ilk önce GrupHediye.com'a giriş yapmalıdır. Sosyal ağ (Facebook, Twitter veya Google+) hesabı ile giriş yapma zorunlu değildir ancak sürecin çok daha hızlı, basit ve güvenilir olarak gerçekleşmesi için önerilmektedir. Ayrıca sosyal ağ platformları, GrupHediye'nin yayılım merkezini oluşturacaktır.

- GrupHediye detaylarını doldur, hediye sebebi ve hediye alınan kişiyi (fotoğraf ve adı) seç,
- Hediye alınacak kişinin zevklerini öğrenerek en uygun sembolik hediyeyi seç ve bedeli kaç günde toplayacağınızı belirle,
- Sosyal platformlar, E-posta ve SMS ile katılımcıları davet et, GrupHediye'ni yay,
- GrupHediye'ye katılmak istersen, hemen ödeme yapabilirsin,

Katılımcı, açılan GrupHediye'ye maddi katılımda bulunması için davet edilmiş kişidir. Davet alan katılımcının maddi katkıda bulunması zorunlu değildir, maddi katkının belli bir alt limiti yoktur. Her katılımcı, GrupHediye'ye arzu ettiği kadar maddi katkıda bulunabilir.
b. Kendim için GrupHediye kurabilir miyim?
Tabi ki evet! Arkadaşların için GrupHediye kurabileceğin gibi kendin için de GrupHediye kurabilirsin. Tek yapman gereken listeden kendini seçmek olacaktır. Doğum günün de harika bir iPhone istemez misin?
c. GrupHediye kurarken nelere dikkat etmeliyim?
GrupHediye kurarken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bunlar sağlanırsa süreç çok daha sorunsuz gerçekleşir:

- En doğru hediyeyi nasıl seçerim?
Hediye seçmekte zorlanıyor musun? Çok yakında GrupHediye'nin akıllı hediye önerme sistemi sayesinde kişinin Facebook bilgilerini, ilgi alanlarını ve hediye sebebini kullanarak kişinin beğeneceği hediyeleri öneri olarak görebileceksin. Ama unutma ki bu hediyeler tamamen semboliklerdir, hediyeye duygu katmak ve katılımı teşvik etmek için önerilir. GrupHediye Mağazada 12 Ana kategori ve toplam 144 alt kategori içinde 1500'e yakın her bütçeye ve zevke hitap edebilecek sembolik ürünler vardır. Sen hediyeni seçerken çok endişelenme çünkü GrupHediye tamamlandığında hediye sahibine ne isterse onu alabileceği toplanan tutar kadar para yüklü bir GrupHediye Card gönderilecektir.
- Ürünlerin fiyatları gerçek midir?
Ürünler gibi fiyatları da semboliktir, her ürün için bir ortalama piyasa fiyatı verilmiştir, hediye sahibi bu ürünü satın alma anında daha ucuza ya da daha pahalıya bulabilir.
- Hangi fiyat aralığında hediye seçmeliyim?
GrupHediye'nin en büyük avantajı bütçelerin birleşmesi ve bu sayede maddi değeri daha yüksek hediyeler alınmasıdır. Basit bir hesaplama ile tahmini hediye fiyat aralığını bulabilirsin. Örneğin, kişiye 10 arkadaşının hediye alacağını ve ortalama bir hediyenin 40 TL olacağını düşünürsek, 400 TL'lik bir GrupHediye mantıklı olacaktır. Unutma, öngördüğünün altında veya üstünde fiyatı olan bir hediye seçmen ya grubun tamamlanamamasına ya da davet edilen kişilerin hepsinin gruba dahil olamamasına sebebiyet verebilir.
- Hediye sebebinden ne kadar süre önce GrupHediye kurmalıyım?
Her GrupHediye'nin bir bitiş tarihi vardır. Son katılım tarihi GrupHediye için gereken tutarın toplanmasını öngördüğün tarihtir ve arzu ettiğin gibi ayarlayabilirsin. Bu süre sona erdiğinde GrupHediye'ye katılımlar kapanacaktır. Bu süre hediye sebebi ile bağlantılıdır ve bir doğum günü hediyesi için 10-15 gün aralığı yeterli olurken, nişan, düğün gibi daha kapsamlı hediye sebeplerinde 20-25 güne kadar çıkabilir. Önerimiz 30 günden daha uzun bir GrupHediye kurmaman olacaktır ve son tarihi hediye verme tarihinden en az iki iş günü öncesine ayarlarsan hediyenin alıcının elinde tam hediye gününde olmasını sağlayabilirsin. Son katılım tarihini grup kurulduktan sonrada arzu ettiğin gibi değiştirebilirsin.
d. Katılımı nasıl daha cazip hale getirebilirim?
- Hediye almak kültürel ve sosyal bir etkinliktir. GrupHediye'ye katılımcı daveti yaparken bunu göz önünde bulundurmak ve ne çok talep edenne de çok sessiz olunmalıdır.
- GrupHediye'ni kendi yönettiğin bir kampanya olarak düşün ve pazarlama yeteneklerini göster.
- Daveti ne zorunlu gibi duyur ne de çok önemsiz. Mümkünse herkesi tek tek özel bir mesaj ile davet et, bu katılım davetini kişiselleştirecek ve kişide katılma isteğini arttıracaktır.
- Çok sıkmadan, katılımını beklediğin kişilere hatırlatma gönder. Bunu Grup Yönetim sayfasından yapabilirsin.
- İlk başta hediye alacağın kişinin en yakın arkadaşlarını davet et, onlar senin kontak listende olmayan ama kişiyi tanıyan başkalarını da davet edeceklerdir.
- Sosyal Medyayı etkin kullanman yayılımı arttırır, grubu kurduktan sonra sana sağlanan grup davet linkini Twitter, Facebook ve E-posta ve hatta SMS ile paylaş. Tabi davet linkine kişileri etkilemek için güzel bir metinde eklemen işe yarayacaktır.
- Daha fazlası için çok yakında yayınlayacağımız GrupHediye kampanya yönetimi kılavuzunu bekle.
e. GrupHediye'nin son katılım tarihi doldu ancak tutar toplanmadı, ne yapmalıyım?
Grup Yönetim sayfasına giderek GrupHediye'nin süresini uzatabilir ve arkadaşlarını tekrar davet edebilirsin veya kalan tutarı kendin tamamlayabilirsin ya da toplanan tutarı göndermek için Grup Yönetim sayfasına gidip "Hediyeyi Gönder" butonuna basarak işlemi tamamlayabilirsin.
f. GrupHediye'nin son katılım tarihinden önce tutar toplandı, ne yapmalıyım?
Bu harika bir şey değil mi? Aynı zamanda harika bir organizatör olduğunuzun da ispatı. Toplanan tutarı arttırmak için Grup Yönetim sayfasından hediye miktarını arttırıp daha fazla kişiyi davet edebilirsin ya da hediyeyi göndermek için Grup Yönetim sayfasına gidip "Hediyeyi Gönder" butonuna basarak işlemi tamamlayabilirsin.
g. Hediyeyi Gönder butonuna basınca ne oluyor?
Bir GrupHediye tamamlandığında hediye sahibine GrupHediye'sini "Hediyeyi Gönder" butonuna basarak gönderebilirsin. Bu butona basınca hediye sahibinin tanımlı cep telefonuna hediye kodu iletilir. Hediye sahibi sonrasında GrupHediye.com’a girerek "SMS Kodunu Gir" alanında kendi telefon numarası ve gelen kodu girerek üye olmalıdır. Sonrasında hediyesinin detaylarını görebileceği ve kendi adresine gönderebileceği bir forma yönlendirilir. Sonrasında toplanan miktarın yüklü olduğu GrupHediye Card, tüm katılımcıların resim ve mesajlarının olduğu bir poster ile beraber özel kutusunda hediye sahibine gönderilir.
h. Hediye sahibinin cep telefonu neden isteniyor?
Hediye sahibinin cep telefonu numarası güvenlik amacıyla girilmelidir. Davetliler, hediyenin bu cep telefonu numarasına gönderilmesini onaylayarak gruba katılım yapabileceklerdir. Grup tamamlanmadan ve organizatörün onayı olmadan hediye sahibine herhangi bir bildirim gönderilmeyecektir. Cep telefonu bilgisi kesinlikle 3. parti kurum, kuruluş ya da kişiler ile paylaşılmayacaktır.
i. Hediye sahibi cep telefonunu nasıl değiştirebilirim?
Evet, hediye sahibinin telefon numarasını Grup Yönetim Sayfası'ndan değiştirebilirsiniz. Numara değiştirildiğinde, katılım yapmış olan tüm davetlilere yeni girmiş olduğun cep telefonu numarasını içeren bir bilgi maili gönderilmektedir. Katılımcılar bu değişiklik ile ilgili bir itiraz olmadığı sürece numara değiştirilmiş olarak kalır.
j. Katılım süresi bitince ne yapılır?
GrupHediye'nin süresi dolduğunda birkaç yol izleyebilirsin. Eğer yeteri kadar para topladığını düşünüyorsan GrupHediye Card'ı sahibine gönderebilirsin. Biraz daha para toplamayı öngörüyorsan grubun süresini uzatabilir ve davetlilere bir hatırlatma göndererek katılıma tekrar davet edebilirsin. Son tercih olarak da grubunu iptal edebilirsin, katılım yapmış kişilere paraları iade edilir.
k. Hediye sahibi katılım tutarlarını görür mü?
Hayır. Katılım tutarlarını güvenlik amacıyla sadece grup yöneticileri görebilmektedir.
l. Bir GrupHediye'ye kaç kişi davet edebilirim?
Bir GrupHediye'ye farklı kanallardan istediğin kadar kişi davet edebilirsin. Önemli olan hedefini ulaşmak için yeterli sayıda davetliye ulaşmak.
m. Bir GrupHediye'ye kimler davet yapabilir?
Davet edilen veya paylaşılan linke tıklayarak gelen herkes bir GrupHediye'ye katılım yapabilir. Davet etmek için GrupHediye davet linkini paylaşmak yeterlidir.
n. Bir GrupHediye'ye kaç kişi katılım yapabilir?
Sınır yoktur, bir GrupHediye'ye sınırsız sayıda kişi katılım yapabilir.
o. En fazla hangi tutar için GrupHediye kurabilirim?
Bir GrupHediye'ye için en fazla 5.000 TL'lik hediye seçebilirsin. Kanunen 'Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanının Önlenmesi Hakkında Mevzuat' gereğince tekrar yüklenebilir ön ödemeli kartlara bir takvim döneminde 5.000 TL'den fazla yükleme yapılamaz.
p. Tek başıma GrupHediye kurup, gönderebilir miyim?
Evet, kurduğun gruba kimseyi davet etmeden, direk olarak kendin tüm tutarı ödeyerek bireysel olarak gönderebilirsin.
r. Seçtiğim hediyeyi değiştirebilir miyim?
Evet, grup yöneticileri seçilen hediyeyi grup sonlanmadan önce değiştirebilir, seçilen hediyeler sembolik olduğu için son kararı her zaman hediye sahibinin vereceğini unutmamak lazım.
s. GrupHediye son toplama süresini değiştirebilir miyim?
Evet, grup yöneticileri grubun bitiş süresini değiştirebilir. Bir GrupHediye'nin süresi en fazla 60 gün olabilir.
t. GrupHediye ismi nedir?
GrupHediye ismi, bir gruba verilen kod isimdir. Bu isim sayesinde davetliler "Grup Ara" modülünü kullanarak, kurduğunuz gruba ulaşabilirler. Bu isim GrupHediye veri tabanında benzersiz ve en fazla 20 karakter olmalıdır.
u. Kötü niyetli olduğunu düşündüğüm grupları/kişileri kime raporlamalıyım?
Eğer bir kişi ya da grubun kötü niyetli olduğunu düşünüyorsan en kısa sürede bildirim@gruphediye.com adresine sebebiyle birlikte rapor edebilirsin. Anında gerekli incelemeler yapılacaktır.
v. GrupHediye hizmet bedeli nedir ?
GrupHediye.com hizmet bedeli katılım tutarlarına eklenen ve tüm hizmet maliyetlerini kapsayan tutardır.
4. GrupHediye Card Nedir?
a. GrupHediye Card nedir?
GrupHediye Card, Garanti Bankası ortaklığı ile hazırlanmış olan ve içerisine yüklenen para miktarı kadar harcama imkanı sağlayan hediye MasterCard'tır.
b. GrupHediye Card nerelerde geçer?
GrupHediye Card, MasterCard geçen her mağaza ve 3D Secure uyumlu her e-ticaret platformunda geçerlidir.
c. GrupHediye Card ile nakit çekilebilir mi?
GrupHediye Card'a yüklenen paralar sadece alışverişlerde kullanılır. Kart ile para çekmek mümkün değildir. Parayı toplama nedenini de düşününce, bu çok doğal değil mi?
d. GrupHediye Card'ın kullanım süresi ne kadardır?
GrupHediye Card'ların son kullanma tarihi, kartların üzerinde yazmaktadır. Kartların geçerlilik süresi en fazla 1 senedir.
e. GrupHediye Card nasıl kullanılır?
GrupHediye Card'ını teslim alan kişi, karta tanımlı (GrupHediye kurulurken verilmiş olan numara) cep telefonuyla büyük harflerle PSIFRE (boşluk) kartın son 6 hanesi (boşluk) kart arkasında yer alan 3 haneli CVV numarası (boşluk) son kullanma tarihini (ayyıl şeklinde) yazıp 3340'a mesaj atarak şifre alabilir ve kartını kullanmaya başlayabilir.
f. GrupHediye Card kaybolursa veya çalınırsa ne yapmalıyım?
GrupHediye Card'ını kaybeder veya çaldırırsan GrupHediye.com müşteri danışma hattına bilgi vermen yeterlidir. Eski kartın iptal edilir ve kartta kalan bakiyen yeni kartınına yüklenerek adresine gönderilir. Gönderim ve yeni kart ücreti kart sahibi tarafından karşılanır.
g. GrupHediye Card kırılır veya bozulursa ne yapmalıyım?
GrupHediye Card'ın kırılır ya da kullanılamaz hale gelirse GrupHediye.com müşteri danışma hattına bilgi vermen yeterlidir. Eski kartın iptal edilir ve kartta kalan bakiyen yeni kartına yüklenerek adresine gönderilir. Gönderim ve yeni kart ücreti kart sahibi tarafından karşılanır.
h. GrupHediye Card şifremi unutursam ne yapmalıyım?
Şifreni unutursan, karta tanımlı cep telefonundan büyük harflerle PSIFRE (boşluk) kartın son 6 hanesi (boşluk), kart arkasında yer alan 3 haneli CVV numarası (boşluk) son kullanma tarihini (ayyıl şeklinde) yazıp 3340'a mesaj atarak yeni şifre alabilirsin.
i. GrupHediye Card şifremi 3 kere yanlış girersem ne yapmalıyım?
ATM makinalarında şifreni 3 defa yanlış girersen kartın kilitlenir, ve ATM makinası tarafından geri verilmez. Bu gibi durumlarda GrupHediye.com müşteri danışma hattına bilgi vererek kartını en kısa sürede geri alabilirsin.
j. GrupHediye Carda tekrardan yükleme yapabilir miyim?
Evet, GrupHediye.com vasıtası ile kartına sen veya başka bir kullanıcı tekrar yükleme yapabilir. Ancak 'Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanının Önlenmesi Hakkında Mevzuat' gereğince bir takvim döneminde bir karta 5.000 TL'den fazla yükleme yapılamaz.
k. GrupHediye Cardım içindeki yüklü tutarı kullanınca, kartı iade etmem gerekir mi?
Kartı iade etmen gerekmez, kartın son kullanım tarihine kadar karta para yükleyip kullanabilirsin. Ancak 'Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanının Önlenmesi Hakkında Mevzuat' gereğince bir takvim döneminde bir karta 5.000 TL'den fazla yükleme yapılamaz.
l. GrupHediye Card'ın süresi dolmuş ve içinde hala para yüklüyse ne yapmalıyım?
Kartının süresi dolmuş ve içinde hala para yüklüyse GrupHediye.com müşteri danışma hattına bilgi vermen yeterlidir. Kartta kalan bakiyen yeni kartına yüklenerek adresine gönderilir.
m. GrupHediye Card bakiyemi nasıl öğrenebilirim?
GrupHediye Card bakiyeni Garanti Bankası ATM makinalarından şifreni girerek öğrenebilirsin.
n. GrupHediye Card'ımı yurtdışında kullanabilir miyim?
GrupHediye Master Card yurt dışında MasterCard geçen her mağazada, ve 3D Secure olan yurt dışı e-ticaret sitelerinde alışverişlerde kullanabilirsin.
5. Bir GrupHediye'ye Nasıl Katılım Yaparım?
a. Bir GrupHediye'ye nasıl katılım yaparım?
Katılım yapmak istediğin GrupHediye sayfasında üye girişinden sonra "Ödeme Yap" butonuna tıklayarak yönleneceğin ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerini girerek gruba arzu ettiğin tutarda katılım gerçekleştirebilirsin. Üyelik gereklidir. Eğer Facebook ya da diğer sosyal ağlar ile bağlanarak giriş yaparsan profil fotoğrafın da eklenecektir.
b. Bir GrupHediye'ye katılım yapmak için alt veya üst tutarlar nedir?
Bir GrupHediye'ye katılım yapmak için alt limit 10 TL'dir. Katılım için herhangi bir üst limit bulunmamaktadır, ancak bir karta en fazla 5.000 TL yüklenebilmektedir.
c. Katılım yapmak istediğim bir GrupHediye'yi nasıl bulurum?
Katılım yapmak istediğin bir GrupHediye'yi bulmak için sana gönderilen davet linkine tıklaman ya da grup ismini biliyorsan "Grup Ara" modülünü kullanman gerekmektedir.
d. GrupHediye.com ödeme seçenekleri nelerdir?
GrupHediye.com'da katılımlarını kredi kartı ile yapabilirsin.
e. GrupHediye katılım tutarımı taksitli olarak yapabilir miyim?
GrupHediye.com'da Bonus, World, Axess, CardFinans ve Advantage kredi kartına taksit imkanı vardır.
f. GrupHediye katılım için bir son tarih var mıdır?
Evet, GrupHediye'nin kapanış tarihi katılım için son tarihtir.
6. GrupHediye'mi Nasıl Alırım?
a. Cep telefonuma gelen bildirim mesajında bir şifre bulunuyor. Bu şifreyi ne yapmalıyım?
GrupHediye.com ana sayfasındaki "SMS Kodunu Gir" butonuna tıkla, mesajın geldiği cep telefonu numarası ve gelen şifreyi bu sayfadaki alana gir. Son olarak GrupHediye Card'ını gönderim adresini girebileceğin bir sayfaya yönlendirileceksin.
b. Cep telefonuma gelen mesajı yanlışlıkla sildim, ne yapmalıyım?
GrupHediye.com müşteri danışma hattına 0212 324 47 87 numaradan ulaşarak şifreni tekrardan gönderilmesini talep edebilirsin.
7. Gönderim
a. GrupHediye Card'ı hangi kargo şirketiyle gönderiyorsunuz?
GrupHediye.com kargo işlemlerini Aras Kargo ile sürdürmektedir. GrupHediye Card'lar Aras Kargo aracılığı ile belirttiğin adrese teslim edilir.
b. GrupHediye Card gönderimi için ne kadar kargo ücreti alınıyor?
GrupHediye Card'ın gönderimi için kargo ücreti alınmamaktadır, tamamen ücretsizdir.
c. GrupHediye Card kargoda kaybolursa ne olur?
GrupHediye Card'ın şifresi hediye sahibinin cep telefonu numarasına tanımlıdır ve kart sadece o hat aracılığı ile temin edilecek şifre ile kullanılabilir. Bu sebep ile kartın sahibine ulaşmadan kaybolması durumunda bir güvenlik sorunu yoktur. Kayıp kart iptal edilir ve en kısa sürede hediye sahibine ek bir ücret olmadan yeni kartı gönderilir.
d. Yurtdışına gönderimi var mıdır?
Hayır, GrupHediye Card'ın yurtdışına gönderimi mevcut değildir.
e. KKTC'ye gönderim yapıyor musunuz?
Hayır, GrupHediye Card'ın maalesef KKTC'ye gönderimini yapmıyoruz.
f. GrupHediye Card kargodan gelmiş fakat bana ulaşmadı, ne yapmalıyım?
Belirtilen adreste bulunmaman durumunda, GrupHediye Card'ını en yakın Aras Kargo şubesinden alabileceğini bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye gidip GrupHediye Card'ını teslim almaman durumunda ise kartın bize iade edilir.
g. GrupHediye Card hediye kutusunda neler bulunuyor?
Kargo ile hediye sahibine ulaştırılacak kutunun içinde GrupHediye aracılığı ile toplanan tutarların yüklendiği GrupHediye Master Card, hediyenin anısını hep yaşatmak için özel tasarlanan ve grubu kuran ve katılanların yer aldığı GrupHediye Hikayesi'nin basılmış hali, kullanım ve bilgi dokümanları ve markaların kampanya bilgileri yer alır. Hediye sahibi kart kullanımı için ihtiyaç duyacağı her bilgiyi kutu içeriğinde bulabilir.
8. İptal - İade
a. Bir GrupHediye'ye yaptığım katılım tutarımı nasıl iptal edebilirim?
Gruplarım bölümünün altından "Katılım Yaptığım Gruplar" bölümünden katılımını iptal etmek istediğin GrupHediye'yi seçin ve "İptal Et" linkini tıklayın. Ancak unutma ki katılım iptalleri GrupHediye'nin süresi tamamlandıktan sonra yapamazsın.
b. Kurduğum bir GrupHediye'yi nasıl iptal edebilirim?
Gruplarım bölümünün altından "Kurucu Olduğum Gruplar" bölümünden iptal etmek istediğin GrupHediye’yi seçin "İptal Et" linkini tıklayın. Unutma sadece hiç katılım yapılmamış GrupHediye'leri iptal edebilirsin.
c. GrupHediye sahibi, hediyeyi kabul etmezse ne olur?
GrupHediye sahibi SMS yolu ile kendisine gelen GrupHediye'sini kabul etmek istemiyorsa bildirim@gruphediye.com adresine bildirerek iptal edebilir. Bu durumda sadece iptal durumunda ortaya çıkan 10 TL'lik GrupHediye.com hizmet bedeli toplanan tutardan eşit oranda düşülerek tüm katılımcılara iade gerçekleşir.

Eğer hediye sahibi GrupHediye Master Card'ını elden almış ise şifre tanımlaması yapmadan iade edebilir. Bu durumda yine bildirim@gruphediye.com adresine bilgi verilmesi ve kartın geri gönderilmesi gerekmektedir. Kesinti tutarına 10 TL'lik GrupHediye hizmet bedelinin yanı sıra iade kargo bedeli de eklenir.
Copyright © 2011 Netgrup A.Ş.
Man

Anlamadığın bir şey,
karşılaştığın bir sorun,
ya da bir fikrin varsa,
Çekinme, bize bildir.

Anlamadığın bir şey, karşılaştığın bir sorun ya da bir fikrin varsa çekinme bize bildir.

Girl

İletin başarıyla gönderildi. Teşekkürler.